طراحان وب شمال

 

 

با نظر مدیریت محترم مجتمع سرکار خانم افخمی و همکاری کارشناس IT مجتمع جناب آقای مهندس کریمی مجموعه مدارس مجتمع بین المللی تطبیقی تهران کلیه فعالیت های نرم افزاری خود را به سامانه مدرسه هوشمند پویان مهاجرت داد.

دلایل اصلی تغییر سیستم های نرم افزاری به سامانه مدرسه هوشمند پویان از زبان مهندس کریمی:

  • عدم رضایت از سیستم قبلی
    توانایی و تعهد تیم پشتیبانی شرکت طراحان وب شمال در راهنمایی و رفع مشکلات
  • عدم به روز آوری و توجه به نیازهای جدید مجتمع پس از خرید و در مقابل
    به روز آوری مستمر و سریع و توجه وافر شرکت طراحان وب شمال به نیازها و پیشنهادات مشتریان
  • جامعیت سامانه مدرسه هوشمند پویان و پوشش تمامی نیازهای اساسی یک مدرسه هوشمند

مجموعه مدارس شاهد میبد به سامانه مدرسه هوشمند پویان مجهز شد

ازهمکاری صمیمانه تمامی مسئولین و دست اندر کاران این مدارس خصوصاً جناب آقای حجت الاسلام رهبری بسیار سپاسگزاریم که با پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری داده اند

دلیل انتخاب سامانه مدرسه هوشمند پویان از زبان حجت الاسلام رهبری رابط آموزش و پرورش میبد:

"چندین سیستم را بررسی کردیم و عموما امکانات مورد نیاز مدارس را نداشتند اما سامانه مدرسه هوشمند پویان با توجه به امکانات به نسبت قیمت ، بسیار برای مدارس کاربردی است ان شاالله توفیق شود تمام مدارس میبد را به این سیستم مجهز کنیم."


با توجه به رشد سریع وسعت و تعداد کاربران و از سوی دیگر رعایت استانداردها و وجود امکانات پیشرفته در
بسته نرم افزاری مدیریت مدارس هوشمند پویان پس از تماس مسئولین واحد آموزش و پژوهش و فن آوری اطلاعات
وزارت آموزش و پرورش و پیشنهاد بررسی و همسان سازی نقشه راه (Roadmap) بسته نرم افزاری پویان با نقشه راه مصوب آموزش و پرورش، تیم تحقیق و گسترش شرکت، بررسی نقشه راه مصوب را آغاز کرد.
با بررسی های به عمل آمده مشخص شد که در بسیاری از بخش ها بسته نرم افزاری پویان، امکاناتی فراترو پیشرفته تر از موارد ذکر شده دارد و در برخی بخش ها نیاز به تغییر و تکمیل.
شرکت طراحان وب شمال علی رغم تعیین مدت چهارساله
بر اساس سند چشم انداز ملی، تصمیم دارد طی سال تحصیلی جاری به پایان نقشه راه نزدیک شده و در سال آینده مراحل بازنگری را آغاز کند.
لذا برای مشتریان عزیز نوید آینده ای درخشان در خصوص پیاده سازی استانداردهای مدارس هوشمند در تمامی مدارس طرف قرارداد و ایجاد شبکه اطلاعاتی بین مدارس و در مرحله بعد شبکه ملی مدارس را داریم.

 

طی جلسه ای که در تاریخ 21 فروردین 1390 با حضور دکتر جلالی، مهندس واودی و مدیرعامل شرکت طراحان وب شمال در دفتر دکتر جلالی در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد ایشان پس از بررسی سامانه مدرسه هوشمند پویان و اطمینان از تطابق آن با نقشه راه مدارس هوشمند ضمن اهدای کتاب مذکور به آقای نعمت اللهی فرمودند:

"مشخص است که بر روی این بسته نرم افزاری بسیار خوب کار شده و زحمات بسیاری کشیده شده.
من این محصول را تأیید و از آن حمایت می کنم."

حمایت دکتر جلالی از بسته نرم افزاری پویان باعث خوشحالی و اعتبار ماست، اما شکی نیست که وظیفه ما را در قبال مشتریان و حفظ رضایت آنان دو چندان و عزم ما را در افزایش قابلیت ها، رعایت استاندارد ها و بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت این محصول استوار می کند.

 

معرفی دکتر جلالی

پروفسور علی اکبر جلالی، پدر فناوری اطلاعات(IT) ایران، مؤلف کتاب نقشه راه مدارس هوشمند،عضو هيات علمي انجمن جهاني مطالعات جامعه اطلاعاتي، فوق دكتراي برق در رشته كنترل و متخصص فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT) از دانشگاه ويرجينياي غربي آمريكا مي‌باشند. در حال حاضر ايشان به عنوان دانشيار دانشگاه علم و صنعت ايران، در پژوهشكده الكترونيك و دانشكده برق دانشگاه علم و صنعت ايران به تدريس و تحقيق مشغول بوده، و استاد پاره وقت دانشگاه ويرجينياي غربي مي‌باشند.
دكتر جلالي جزء محققان آينده‌نگر بوده و نظريه موج چهارم، عصر مجازي را براي اولين بار در دنيا مطرح كرده‌اند. ايشان در طول 15 سال گذشته بيشترين تلاش را براي توسعه فناوري اطلاعات و كاربردهاي آن در كشور داشته است و در حوزه فرهنگ سازي اين پديده شاخص مي‌باشند.
جهت آشنایی بیشتر و ارتباط به تارنمای رسمی ایشان drjalali.ir مراجعه کنید.

 

معرفی کتاب نقشه راه مدارس هوشمند (راهنمای اجرایی مدارس):
کتاب نقشه راه مدارس هوشمند Smart School Roadmap با مطالعات گسترده به جهت بررسی تجربیات داخلی و خارجی هوشمند سازی مدارس و همچنین شناسایی و تحلیل وضعیت جاری این گونه مدارس، به عنوان پشتیبان تولید تهیه شده است. این کتاب به تاليف دكتر علي اكبر جلالي و همكاران و به همراه لوح فشرده و توسط اداره كل آموزش و پرورش تهران انتشار يافته است.
جهت دریافت نسخه PDF کتاب نقشه راه مدارس هوشمند بر روی این متن کلیک کنید.

کاتالوگ آخرین نسخه و تعرفه های جدید بسته نرم افزاری پویان در سایت قرار گرفت.

برای دانلود فایل PDF کاتالوگ و لیست قیمت روی این متن کلیک کنید.