سامانه مدرسه هوشمند پویان

مـعرفـی محصـول:

    در جهت همگام سازی فرآیند آموزشی و مدیریت مدارس کشور با پیشرفت های فناوری اطلاعات و ظهور روشهای آموزشی جدید، به همراه بهره گیری از پتانسیل بالای متدهای نوین آموزش، تغییر کنترل و مدیریت مدارس از حالت سنتی به هوشمند تدبیری سودمند و کارآمد است.
مدرسه هوشمند مدرسه فیزیكی است كه كنترل و مدیریت آن مبتنی بر فناوری رایانه و شبكه می باشد و محتوای اكثر دروس آن الكترونیكی و سیستم ارزشیابی و نظارت آن هوشمند است.
سامانه مدرسه هوشمند پویان با توجه به جامعیت در پاسخگویی به نیازها، سازگاری بالا و قابلیت اجرا تحت شبکه محلی و اینترنت، گامی موثر در ارائه مکانیزم کامل مدیریت هوشمند مدارس برداشته است که تاکنون رضایت مشتریان این سامانه گواه بر این مدعاست. این سامانه خود متشکل از زیر سامانه هایی همچون مدیریت وبسایت، سامانه پیامک هوشمند، مدیریت امور آموزشی، مدیریت آموزش مجازی، مدیریت آزمون، مدیریت امور مالی و ... می باشد که هر کدام از این زیر سامانه ها خود شامل امکانات متفاوت و متعددی می باشند. از ویژگیهای بارز این سامانه پرتابل (portable) بودن است، یعنی به راحتی و بدون نیاز به نصب بر روی سیستم کاربر اجرا می شود. برای حصول هرچه بیشتر به کیفیت آموزش و نظارت دقیق بر روند پیشرفت تحصیلی دانش آموز، کلاس و پایه، گزارشات و نمودارهای پیشرفته ای (بیش از 20 نوع) تدارک دیده شده که می توان با بررسی و مقایسه نتایج آنها در سریع ترین زمان ممکن به ارزشیابی و برآورد وضعیت تحصیلی دانش آموزان پرداخت.
از دیگر مزایای استفاده از این سامانه میسر ساختن تعامل فعال بین اولیاء، مربیان و دانش آموزان است. در این راستا زیرسامانه ها به کمک یکدیگر و با استفاده از روشهای اطلاع رسانی فاصله بین عناصر یاد شده را تا حد امکان کوتاه می کنند و نیاز به مراجعه حضوری را بطور چشمگیری کاهش می دهند. اپلیکیشن و پنل کاربری می توان از روشهای اطلاع رسانی نام برد.

پنل کاربری

 

اپلیکیشن


به منظور برطرف کردن خلأ آموزشی در بین دانش آموزان با توانایی ها و استعدادهای متفاوت نیز تدابیری در سامانه مدیریت آموزش اندیشیده شده تا ضمن حفظ روال معمول آموزش، بهره وری هر دانش آموز به تناسب ضریب هوشی وی بهینه باشد. در این سامانه سعی بر آن شده که تمامی جوانب کاری و نیازهای یک مدرسه هوشمند لحاظ شود، بطوری که استفاده از این سیستم پاسخگوی تمامی نیازهای لازم و محتمل یک مدرسه خواهد بود، آنچنانکه جایگزینی مناسب برای روش سنتی اداره مدارس باشد که با توجه به اهداف هوشمندسازی مدارس در نهایت منجر به بهبود رویه آموزشی، کاهش اتلاف زمان و هزینه، روان سازی و سرعت بخشیدن به امور جاری مدارس و در مجموع بهینه سازی کمی و کیفی آموزش می شود. نمونه ماژول ها و تصاویر زیر بیانگر چگونگی پیاده سازی اهداف یاد شده است.

ثبت نام آنلاین

 

پرونده مالی

 

داشبورد مدیریت

سامانه پیامکی

 

دستگاه حضور و غیاب

 

دانـلود بـروشـور های محصول ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانـلود بـروشـور های محصول ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانـلود بـروشـور های محصول ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانـلود بـروشـور های محصول ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امکانات و ويژگيـهــا:

  • Portable! بدون نیاز به نصب
  • تحت شبکه بودن نرم افزار و امکان استفاده در بخش های مختلف  مدرسه تنها با خرید یک نسخه

 

  • مشتری می تواند به تناسب نیاز خود، فقط بخشهای مورد نظر خود را خریداری کند

 

 

  • ارائه انواع نمودارهای ارزیابی و بررسی رشد تحصیلی ( بیش از 20 نوع )

 

 

  • برگزاری آزمون های آنلاین همراه با مدیریت بانک سوالات تشریحی، تستی و جای خالی

 

  • ساخت و چاپ آسان و سریع گزارشات و فرم های متنوع(دعوت نامه، ژتون، کارت ورود به جلسه، گواهی و ...)

 

  • به روزرسانی خودکار فقط با معرفی یک فایل

 

  • یک سال پشتیبانی و پنج سال بروز رسانی رایگان

 

  • مجهز به راهنمای هوشمند داخلی و راهنمای آنلاین (https://help.ssch.ir) چندرسانه ای(Multimedia) و تعاملی(Interactive)

 

اطـلاعـات بیشـتر:

مشـتریـان:

راهـنمای محـصول:

نظرات مشتریان

می خواهم بیشتر با سامانه مدیریت هوشمند پویان آشنا شوم