امکانات نرم افزار رایگان مدرسه هوشمند پویان چیست؟

نرم افزار رایگان مدرسه هوشمند پویان مناسب چه نوع کاربرانی است؟

 
 
 
سامانه رایگان مدرسه هوشمند و سامانه رایگان آموزشگاه هوشمند پویان مناسب مجموعه آموزشی است که تمایل دارند فقط کادر اداری و کادر آموزشی شان به سایت دسترسی داشته باشند و نیازی به استفاده دانش آموزان و والدین از سامانه ندارند؛
 
این در حالی است که نرم افزار رایگان برای مدرسه و آموزشگاهی که تمایل به دسترسی دانش آموز و والدین به پنل شخصی خود را دارند نیز مناسب است؛ بدین صورت که نرم افزار رایگان در اختیار مدرسه و آموزشگاه قرار می گیرد اما هزینه فعال سازی پنل را خود دانش آموز و والدین پرداخت می کند.
 
 

چگونه می توان سامانه رایگان مدرسه هوشمند پویان را تهیه کرد؟

 
 

همان طور که  در بلاگ راهکار شرکت طراحان وب برای کاهش هزینه خرید مشتریان گفته شده است؛

شرکت طراحان وب نسخه مدرسه و نسخه معلم و کادر اداری را (به استثناء ماژول طراحی وب سایت و دستگاه حضور و غیاب) به طور رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد و آموزشگاه و مدرسه با پرداخت هزینه پایه سایت ( زیرساخت ابری و گواهینامه امنیتی SSL و دامنه ) می توانند سامانه رایگان آموزشگاه هوشمند و یا سامانه رایگان مدرسه هوشمند را برای مؤسسه آموزشی شان فراهم کنند.

 
نکته: شرکت طراحان وب، دامنه، زیرساخت ابری و گواهینامه امنیتی را تولید نمی کند، بلکه این 3 مورد را از شرکت های دیگری که در این زمینه فعالیت دارند خریداری می کند.
 

 فعال سازی پنل داوطلبان:

دانش آموزان و والدین پس از دانلود اپلیکیشن و ورود به پنل شخصی پیامی مبنی بر پرداخت مبلغ 79000 تومان دریافت می کنند و پس از واریز، دسترسی شان به سامانه و پنل شخصی برای یکسال آزاد می شود.

 

امکانات نرم افزار رایگان مدرسه هوشمند پویان چیست؟

 

 
 

نرم افزار رایگان مدرسه هوشمند پویان امکان اتصال با اپلیکیشن گوشی هوشمند (pooyan smart) را دارد.


در نرم افزار رایگان مدرسه هوشمند پویان امکان مدیریت و ثبت اطلاعات پرسنل مؤسسه آموزشی اعم از کادر اداری و دبیران مانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره ملی، کد بیمه، کد پرسنلی، تحصیلات، شماره همراه، نوع استخدام، عکس و... به صورت دستی و فایل اکسل دریافتی از سامانه وجود دارد.


در سامانه رایگان مدرسه هوشمند پویان، امکان ثبت و تعریف رشته ها، پایه ها، دروس، کلاس ها و برنامه هفتگی به صورت دستی و همچنین از طریق فایل اکسل دریافتی از سامانه وجود دارد.

امکان ثبت مشخصات دانش آموزان اعم از نام و نام خانوادگی، شماره ملی، نام پدر، شماره داوطلبی، معدل سال گذشته ، توضیحات بیماری های خاص و... در نرم افزار رایگان وجود دارد.
 

در نرم افزار رایگان امکان ثبت تصاویر دانش آموزان به صورت دسته جمعی در صفحه مجزا وجود دارد.
 

امکان ثبت مشخصات والدین داوطلبان اعم از نام و نام خانوادگی، تحصیلات پدر و مادر، شغل والدین، تعیین سرپرست خانوار بودن، شماره تماس و...  در سامانه رایگان مدرسه هوشمند پویان وجود دارد.

در نرم افزار رایگان مدرسه هوشمند پویان امکان تعریف انجمن اولیاء و مربیان به همراه ثبت مشخصات آن ها وجود دارد.
 

تعریف آزمون های کتبی، شفاهی، پرسش در منزل جهت ثبت ریز نمرات کلاسی  و تعریف انواع آزمون های نمره ای، تستی، توصیفی و گزینه ای به همراه گروه بندی آزمون ها و ارائه گزارشات در سامانه رایگان امکان پذیر است.

امکان ثبت ریز نمرات در سامانه رایگان مدرسه هوشمند پویان بر اساس انواع نمرات و گزارش گیری در حالت های معمولی، ماهانه و سه ماهه وجود دارد.

در نرم افزار رایگان امکان ثبت نمرات آزمون های تعریف شده با قابلیت محاسبه خودکار نمرات با استفاده از ریز نمرات ثبت شده و ثبت از طریق فایل اکسل دریافتی از سامانه  و همچنین امکان محاسبه خودکار نمره انضباط هر ماه بر اساس فعالیت های ثبت شده وجود دارد.

 

امکان ارائه کارنامه هر دانش آموز به همراه تعیین نمایش و عدم نمایش رتبه در هر درس، کلاس و پایه نام معلم، ارزشیابی توصیفی و تشخیص خودکار دروسی که نمره دانش آموز در آنها از میانگین پایه بیش از 2 نمره کمتر است با قابلیت ارائه کارنامه چند ماهه در سامانه رایگان وجود دارد.

 

قابلیت رسم سه نمودار پیشرفت تحصیلی، مقایسه با کلاس و مقایسه دروس بر اساس نمرات آزمون ها برای هر دانش آموز و رسم نمودار مقایسه دانش آموز برای نمرات نیم سال هرکلاس، رسم نمودار خطی پیشرفت تحصیلی برای هر دانش آموز بر اساس معدل ماهانه، رسم نمودار پیشرفت تحصیلی بر اساس نمره ماهانه و رسم نمودار برای هرکلاس و کل آموزشگاه بر اساس نمرات ماهانه دانش آموزان و رسم نمودار میله ای مقایسه دانش آموزان بر اساس نمرات ماهانه و معدل ماهانه، مستمر، پایانی و نیم سال تحصیلی به همراه شاخص ماکسیمم مینیمم و میانگین در نرم افزار رایگان مدرسه هوشمند پویان وجود دارد.


امکان رسم نمودار میله ای مقایسه برای هر کلاس براساس نمرات ماهانه، مستمر، پایانی، نیم سال تحصیلی دانش آموزان به همراه شاخص ماکسیمم و مینیمم و میانگین در سامانه رایگان مدرسه هوشمند پویان وجود دارد.

در نرم افزار رایگان قابلیت گزارش گیری از نمرات نیم سال کل آموزشگاه با پشتیبانی از انواع شروط امکان پذیر است.

در سامانه رایگان مدرسه هوشمند پویان قابلیت رسم جدول مقایسه اساتید براساس میانگین نمرات ماهانه، مستمر، پایانی و نیم سال تحصیلی دانش آموزان در دروس مختلف امکان پذیر است.
 

در نرم افزار رایگان سامانه مدرسه هوشمند پویان، قابلیت ارسال پیامک هوشمند به صورت خودکار پس از ثبت فعالیت های انضباطی، ارسال پیامک تبریک تولد، ارسال پیامک خودکار پس از ثبت نمره جدید و گزارش وضعیت پیام های ارسالی و... امکان پذیر ست.

 

قابلیت افزایش شارژ پیامک هوشمند به صورت آنلاین و شبانه روزی در سامانه رایگان امکان پذیر است.
 

علاوه بر موارد بالا، در نرم افزار رایگان سامانه مدرسه هوشمند پویان استفاده از سایر ماژول ها همچون درسنامه، تکلیف آنلاین، آزمون آنلاین، بانک سوال، پیام رسان، حقوق و دستمزد، حسابداری، انبارداری و... برای مدارس و آموزشگاه ها امکان پذیر است.

 

نرم افزار مدیریت هوشمند پویان، سامانه مدرسه هوشمند پویان و سامانه آموزشگاه پویان که جهت مدیریت هوشمند تمامی فرایندهای مدارس و آموزشگاه های آزاد از جمله آموزشگاه زبان، آموزشگاه موسیقی، آموزشگاه قرآنی و مذهبی، آموزشگاه فنی حرفه ای و مانند آن کاربرد دارد از برترین سامانه های یکپارچه مدیریت هوشمند ERP است که شامل پیام رسان، اپلیکیشن و پنل پیامک هوشمند، حقوق و دستمزد، حسابداری، آزمون آنلاین، تکلیف آنلاین، درسنامه و... نیز می شود.

 

جهت آشنایی بیشتر با نرم افزار رایگان مدرسه هوشمند و سامانه رایگان آموزشگاه هوشمند می توانید از طریق شماره تماس های پایین صفحه با مشاوران شرکت طراحان وب تماس بگیرید و راهنمایی دریافت نمایید.


شکیبا باشید...

نظرات مشتریان

می خواهم بیشتر با سامانه مدیریت هوشمند پویان آشنا شوم